Lata ćwiczeń, a wraz z nimi - ogomna ilość potu wykapanego na turniejach, treningach, a także trasach biegów terenowych, przeszkodowych czy ulicznych. Wszystkie te zmagania przekonały nas, z jakimi wyzwaniami mierzą się uczstenicy (dowiadczeni oraz debiutanci) różnorodnych dyscyplin sportowych. Nasze obserwacje nie poszły na marne. Wręcz odwrotnie! Każda z nich została dogłębnie przeanalizowana, aby najpierw posłużyć do opracowania, a następnie stworzenia unikatowych technologii produkcji odzieży sportowej, która ma realny wpływ na to, jak trenujesz oraz jakie sukcesy osiągasz. Chcesz uzmysłowić sobie, co sprawia, że produkty SMMASH są nadzwyczajne? Prezentujemy przykłady innowacyjnych rozwiązań, które w nich zastosowaliśmy. Sprawdź i zadecyduj, czy chcesz zweryfikować ich wydajność - także na swojej skórze!

Technologia antybakteryjna, która hamuje i neutralizuje nieprzyjemne zapachy

Po każdym silnym sparingu oczywiście wytwarza się pot, a wraz z nim – nie do końca przyjemne "aromaty”. Wiele osób nie do końca wie, że to nie on jest ich fundamentalną przyczyną. Za tę formę zapachu odpowiedzialne są bakterie, dla których pot oraz wydzielane przez gruczoły łojowe - tłuszcze i białka - stanowią idealną pożywkę.

Jak najbardziej zdajemy sobie z tego sprawę. Z tego powodu włókna wykorzystywane w strojach SMMASH, posiadają specjalne łączenia z jonami srebra, co za tym idzie - są naturalnym czynnikiem dającym możliwość na skuteczną walkę z takimi bakteriami. Włókna nie tylko czuwają nad temperaturą ciała i wydajnie odprowadzają wilgoć, ale i aktywnie przeciwdziałają powstawanie oraz występowanie bakterii.

Technologia Nano, która sprawia, że ubrania działają jak Twoja druga skóra

Aby wypracować perfekcyjne warunki do ćwiczeń, mając na myśli takie, które nie krępują Twoich ruchów,gwarantują idealne “czucie” oraz pełną swobodę, w ubraniach SMMASH pożytkujemy się innowacyjną technologię Nano-Stretch.

Dzięki temu ubrania uzyskują idealną wagę (są nawet 2x cieńsze, niż tradycyjne), trwałość (ponad 2x mocniejsze), a przede wszystkim – idealnie dopasowują się do anatomicznej budowy Twojego ciała.

Technologie, które dbają, aby Twoje ciało utrzymywało idealną temperaturę

Odpowiednia temperatura to jeden z najważniejszych czynników, który decyduje o wygodzie, poziomie zmęczenia, a najważniejsze - rezultat ćwiczeń. Chcąc w trakcie treningów wydobywać z siebie sto procent – powinieneś zadbać o to, aby nie przekraczała 37 stopni Celsjusza. Jak to zrobić?

Z rozwiązaniem ponownie nadchodzi nasza odzież,  a także - technologia trójwymiarowego splotu oraz ThermoPerformanceMaterial. Z racji tego sprawnie odprowadza pot nawarstwiony na skórze, zarówno czuwając, aby Twoje mięśnie były suche i odpowiednio rozgrzane.

Technologia Spider’s Steel, dzięki której Twoje ubrania posłużą przez długi czas

Zachęcona pajęczą siecią technologia, umożliwiła nam stworzyć włókna, które są 2,5 x mocniejsze i aż o 140% wytrzymałe na przetarcia – w porównaniu do klasycznych materiałów termoaktywnych.

Wszystkie grafiki są z kolei nanoszone za pomocą nowoczesnej metody – sublimacji nanocząsteczek farby. Ten sposób daje możliwość zyskać nawet 40% mocniejsze barwy, a co najważniejsze - nie zawiera rozpuszczalników czy metali ciężkich. Z racji tego odzież SMMASH jest bezpieczna i sprawnie może służyć każdemu - także dzieciom czy alergikom.

Chcesz przekonać się, co tak naprawdę oznaczają te technologie?

Sprawdź je na własnej skórze- w czasie ulubionych treningów lub sportowych turniejach. Zapewniamy, że momentalnie odkryjesz różnicę, jaką robi SMMASH!

https://smmash.pl/mezczyzni/odziez/koszulki-na-silownie.html