W miasteczku Chrzanów działa grupa niezwykłych kurierów, którzy postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Pomimo braku działań reklamowych i rozwojowych ze strony firmy GLOVO, zdecydowali się na działania, które miały na celu obronę swoich praw i zapewnienie sobie godziwego wynagrodzenia. To właśnie oni, dzięki swojej inicjatywie, dostarczają zamówienia GLOVO poza oficjalną strefę, dotarli do miejsc, które wcześniej były pozbawione tego wygodnego serwisu.

Nowe Obszary Dostaw - Twoje Zamówienie, Nasza Pasja!

Grupa kurierów GLOVO Chrzanów postanowiła działać w sposób innowacyjny, aby spełnić oczekiwania klientów spoza tradycyjnej strefy obsługiwanej przez firmę. Teraz zamówienia GLOVO mogą dotrzeć również do miejsc takich jak pozostałe części Luszowic i Gór Luszowskich, nieobjęte aktualnie strefą dostaw GLOVO Chrzanów. Ponadto, osiedla Siersza, Gaj i Energetyków w Trzebini, cały Baling, Okradziejówka, Myślachowice, Karniowice, Dulowa i Psary, Bolęcin, Płazy, Pogorzyce i Libiąż - to tereny, które teraz również cieszą się dostępem do szybkich i skutecznych dostaw.

Inicjatywa Kurierów - Twoje Zamówienie, Twoje Zadowolenie!

Kurierzy GLOVO Chrzanów postanowili nie czekać na działania centrali. Zamiast tego, postawili na swoją inicjatywę, decydując się dostarczać zamówienia GLOVO tam, gdzie wcześniej było to niemożliwe. To efekt ich determinacji i chęci zapewnienia klientom najwyższej jakości usług, niezależnie od lokalizacji.

Aby ułatwić klientom korzystanie z nowych dostaw, kurierzy stworzyli dedykowaną stronę internetową GLOVO Chrzanów. To miejsce, gdzie znajdziesz wszystkie niezbędne informacje na temat obszarów dostaw, zasad zamawiania oraz aktualnych promocji. Dzięki tej inicjatywie, zamawianie ulubionych dań czy produktów stało się jeszcze prostsze i bardziej dostępne.

Twoje Zamówienie, Twoja Decyzja!

Działania kurierów GLOVO Chrzanów to prawdziwa zmiana w świecie dostaw. Teraz to Ty decydujesz, gdzie i kiedy chcesz otrzymać swoje zamówienie. Bez względu na to, czy mieszkasz na obrzeżach Chrzanowa, czy w jednym z pobliskich miasteczek, teraz masz dostęp do wyjątkowego serwisu GLOVO Chrzanów.

Dołącz do naszej społeczności i ciesz się nowymi możliwościami dostaw - sprawdź naszą stronę GLOVO Chrzanów i zamów ulubione dania już teraz! Twoje zamówienie, nasza pasja!

Rozszerzamy strefę dostaw GLOVO Chrzanów o:

– pozostałe części Luszowic i Gór Luszowskich nieobsługiwanych aktualnie w GLOVO,
– osiedla Siersza, Gaj i Energetyków w Trzebini,
– całego Balina i Okradziejówki,
– Myślachowic, Karniowic, Dulowej i Psar,
– Bolęcina, Płazy, Pogorzyc i Libiąża<
– pozostałej części Chrzanowa takiej jak os. Kąty i Borowcowa