Jakie fasony sukien ślubnych są polecane dla puszystych?

Panny młode noszące większe rozmiary mają do wyboru sporo pięknych kreacji ślubnych, w których poczują się jak milion dolarów. Idealnym fasonem dla nich jest klasyczna litera A. Sukienki ślubne w Krakowie o tym klasycznym fasonie posiadają przylegającą do ciała górę, która pięknie podkreśla dekolt i delikatnie modeluje sylwetkę w okolicach talii oraz lekko rozkloszowaną spódnicę, która powiększa wizualnie biodra, pozwalając na uzyskanie sylwetki klepsydry – modelowej figury od wieków uznawanej za idealną kobiecą sylwetkę.

 

a-bride-dressed-in-a-boudoir-transparent-dress-and-2022-01-19-00-14-57-utc

 

Doskonałym wyborem dla pań o pełniejszych kształtach będzie także suknia w fasonie empire. Świetnie sprawdzi się szczególnie w przypadku panien młodych o figurze typu jabłko, która charakteryzuje się pełniejszym brzuszkiem i brakiem widocznego wcięcia w talii. Sukienki ślubne w Krakowie o tym fasonie posiadają odcięcie tuż pod biustem, które pozwala podkreślić pełny biust, optycznie wydłużyć dolną część sylwetki oraz dodać figurze lekkości. Ozdobny pas pod biustem odciąga natomiast uwagę od brzuszka, który jest dyskretnie ukryty pod warstwami lejących materiałów, budujących długą, zwiewną spódnicę.

Jakich fasonów sukni ślubnych powinny unikać panie noszące większe rozmiary?

Suknie ślubne w kształcie litery A i w stylu empire to dwie opcje, które zdecydowanie warto wziąć pod uwagę, jeśli chcemy optycznie wyszczuplić naszą sylwetkę i przy okazji podkreślić atuty bardziej puszystej figury. Podczas poszukiwania idealnej sukni ślubnej warto jednak mieć także świadomość, które z fasonów sukien ślubnych nie sprawdzą się w przypadku kobiet o pełniejszych kształtach –  chociażby po to, aby nie tracić czasu na ich mierzenie i nie zrazić się do dalszych poszukiwań.

Sukienki ślubne w Krakowie, które nie są raczej polecane dla pań noszących większe rozmiary, to m. in. kreacje w fasonie syrena. Jest to bardzo wymagający krój, który pasuje niewielu kobiecym sylwetkom. Aby dobrze się w nim czuć i zgrabnie wyglądać, trzeba posiadać wręcz idealną figurę – zgrabny biust, widoczne wcięcie w talii i zaokrąglone biodra.  

Puszyste panny młode powinny raczej unikać sukien ślubnych w fasonie princessa. https://evita.com.pl Mimo tego, że jest on pod pewnymi względami podobny do fasonu A, posiada dużo bardziej rozłożystą spódnicę, która w przypadku kobiety o pełniejszych kształtach, może stwarzać nieco przerysowane wrażenie. Nie najlepszym wyborem będą także proste sukienki ślubne w Krakowie, których fason może dodatkowo poszerzać sylwetkę.

Artykuł powstał we współpracy z salonem Evita – sukienki ślubne kraków nie tylko dla puszystych!