W dzisiejszym intensywnym tempie życia zawodowego, pełnym wyzwań i ciśnienia czasu, dbanie o zdrowie psychiczne i fizyczne pracowników stało się priorytetem dla wielu firm. W tym kontekście zaczynamy doceniać znaczenie relaksu, odprężenia i równowagi w życiu zawodowym swoich pracowników. Jednym z innowacyjnych podejść do poprawy jakości życia zawodowego jest wprowadzenie tzw. "Dnia spa w firmie".

W Kłaju, w siedzibie {iossi} odbył się kolejny już dzień SPA, który dostarczył nam wszystkim niezapomnianych wrażeń i ogromnej dawki relaksu. Truskawki, aromatyczne olejki do masażu, wspaniałe towarzystwo – to wszystko sprawiło, że atmosfera była wyjątkowa. Bo w {iossi} nie skupiamy się jedynie na produkcji wysokiej jakości polskich kosmetyków naturalnych, ale także na tworzeniu relacji – z naturą, z klientem i między sobą.

W trakcie ostatniego dnia SPA w {iossi} mieliśmy okazję skorzystać z hinduskiego masażu głowy i masażu kamieniem gua sha, które pokazała nam Karolina. Do wykonania masażu twarzy użyliśmy Amarantusa – serum liftingującego do masażu twarzy, szyi i dekoltu z bakuchiolem, witaminą C i olejem z dzikiej róży. Amarantus działa liftingująco i ujędrniająco (i bardzo relaksująco!). Kolejnym punktem dnia był hinduski automasaż głowy z użyciem naturalnej wcierki do włosów, który pomógł zredukować zmęczenie, stres i wprowadził nas wszystkie w stan przyjemnego odprężenia. Oby więcej takich dni!