Oferta sklepu Lamaja

W naszym sklepie znajdziesz na pewno coś dla siebie. W ofercie posiadamy Bestsellery z najświeższych trendów, jak i też ponadczasowe perełki, z którymi z pewnością stworzysz kapsułkową garderobę.  Chcemy jak najlepiej przedstawić paniom odzież na naszej stronie internetowej. Dlatego zdjęcia produktów i ich opisy są wykonane przez nas. Przy doborze oferty dla naszego sklepu, kierujemy się własnym gustem, intuicją oraz wyczuciem nadchodzących trendów.

Dużą popularnością w naszym butiku cieszą się okrycia wierzenie:

 

Ponadto oferujemy:

 

 

Hitem ostatnio stały się komplety dresowe, takie zestawy znajdziesz również na naszej stronie.

 

Jakie rozmiary są dostępne w naszym sklepie?

W naszym butiku znajdziesz ubrania w rozmiarach S, M, L, XL. Z przyczyn logistycznych niestety nie jesteśmy wstanie posiadać większych rozmiarów. Również szeroka grupa producentów produkuje odzież w mniejszych rozmiarach i ta grupa jest dla nas atrakcyjna z różnych powodów. W ten sposób jest nam łatwiej skompletować kolekcję dla naszego sklepu. 

Szafa kapsułkowa i ponadczasowe ubrania w butiku Lamaja.

Chciałabyś świetnie wyglądać w pracy, zrobić ogromne wrażenie na oficjalnym wyjściu, a przy tym nie zrujnować domowego budżetu? Być może tworzenie własnych kolekcji według zasad mody kapsułkowej to dobry pomysł dla Ciebie. Moda zmienia się jak w kalejdoskopie. Co sezon obserwujemy nowe trendy z wyraźnie określoną datą ważności.  My kobiety marzymy o tym, by rano stanąć przed szafą i w kilka chwil stworzyć stylizację, w której będzie wyglądać i czuć się dobrze przez cały dzień. Na ogół w praktyce nie jest to proste, aczkolwiek możliwe. 

Na czym polega garderoba kapsułkowa, jakie korzyści za sobą niesie i jak ją stworzyć?

Kapsułkowa garderoba zawiera niedużo ubrań, ale takich, z których jesteś wstanie stworzyć wiele zestawów. Czyli znajdują się w niej takie ubrania, które równie łatwo łączą się z pozostałymi ubraniami w Twojej szafie, a co najważniejsze możesz je założyć na wiele okazji. Każda kobieta jest inna a moda nie powinna nas ograniczać . Chcesz wiedzieć jak rozsądnie i świadomie kompletować swoją garderobę? Może chcesz odnaleźć styl, w którym będziesz wyglądać i czuć się najlepiej?

Kapsułkową garderobę możesz stworzyć w następujących czterech krokach:

 

  1. Stawiaj na jakość ubrań nie na ilość.
  2. Ubrania dopasuj do swojej sylwetki, naszego trybu i stylu życia.
  3. Istotną kwestią jest też spójność kolorów i wzorów (kolory bazowe takie jak biały, czarny, beż, i szary)
  4. Spójność stylu

W szafie kapsułkowej chodzi o to, by łączone elementy garderoby tworzyły spójną całość. W lamaja butik oprócz hitów modowych znajdziesz również ponadczasowe perełki, na które zmieniające się trendy nie wpływają. Doskonale połączysz je z nowymi trendami i będziesz wyglądać w swoich stylizacjach jak prawdziwa fashionistka.

 

Znajdziesz tu na pewno takie klasyki gatunku jak:

 

Informację modowe na temat najświeższych trendów czerpiemy z wielu rzetelnych źródeł takich jak, magazyn Vogue Polska miesięcznik Harper's BAZAAR czy ELLE. Oprócz tego śledzimy wydarzenia modowe na świecie i inspirujemy się kolekcjami światowych marek. Nasze produkty znajdziesz również na portalu Domodi i Alani oraz na platformie JoyFul.

Zapraszamy.