Najciekawsze wycieczki w Europie wyłącznie w event-tours.pl.


Podróże w aktualnych czasach są naprawdę dużym wyzwaniem dla Polaka. Zaplanowanie wszystkich etapów zabiera dużo czasu i siły. Więc z wsparciem przychodzi nam Event Tours, które zorganizuje dla nas wycieczki zagraniczne i pomoże w wyborze najlepszych miejsc, gdzie spędzimy swój upragniony urlop.


Wczasy pod gruszą w 2023 roku? Mówimy nie!. Poznając ofertę Event Tours znajdziemy ciekawe lokalizacje w przystępnych cenach. Warto się pośpieszyć rezerwując wakacje z wyprzedzeniem.


Zaufanie klienta zawsze ponad zyskiem, takie jest motto, którym kieruje się nasze biuro. Zachodniopomorskie to województwo, w którym przez przeszło 19 lat świadczymy usługi organizacji wycieczek zagranicznych, natomiast od 6 lat tworzymy markę własną Event Tours. W tym czasie nauczyliśmy się, że najważniejsze jest zaufanie klienta do naszych kompetencji, dlatego dbamy o idealne relacje z naszymi klientami i to nie tylko z naszego kraju.


Wycieczki, które dotychczas były przez nas oferowane oraz te organizowane, pozwoliły na utworzenie i wypromowanie własnego biura podróży.