Święta i Sylwester poza domem – Przeżyj wspaniałe chwile w cudownych miejscach w Polsce.

Nietypowe święta nad morzem, w górach czy nad jeziorem to wspaniały pomysł a jednocześnie może być wyjątkowym prezentem dla bliskich. Rodzinne Święta poza domem mogą mieć sporo plusów. Co raz więcej osób decyduje się spędzać je w wyjątkowych miejscach. Po mimo, iż czas przed świąteczny ma swój urok, nastraja w niesamowity sposób, to przygotowania do świat bywają też męczące. Z pewnością spędzając święta poza domem mamy zagwarantowany 100% odpoczynek, a cały wolny czas poświęcamy bliskim, nie marnujemy go na sprzątanie gotowanie.. . Polskie hotele co roku zaskakują specjalnymi ofertami świątecznymi, a wybór pakietów jest naprawdę ogromny. W większości pakiety świąteczne z ofert hotelowych łączą się pobytem sylwestrowym. Czy nie byłoby wspaniale przywitać Nowy Rok w innym miejscu niż dotychczas? Do tego szampańska zabawa z ciekawymi atrakcjami jakie zapewnia hotel. Pomysł idealny w przypadku gdy spotykasz się z rodziną tylko kilka razy do roku, ze względu na dzielące was kilometry. Możecie spotkać się w powie drogi w świetnym hotelu z atrakcjami i miło spędzić ten czas razem. Nie ma kłopotu z noclegiem czy wyżywieniem, bawicie się wspólnie i na spacerach podziwiacie uroki krajobrazu.

Jednym z uwielbianych hoteli przez polskie rodziny i nie tylko, jest Hotel Gołębiewski a dokładnie sieć hoteli, które usytuowane są w pięknych lokalizacjach. Do wyboru mamy Karpacz w górskim klimacie czy tez Wisła. A jeżeli kochamy mazury to Hotel Gołębiewski w Mikołajkach ma idealną ofertę Świąteczną.

W hotelach Gołębiewski przy pobycie min 7 dni każde dziecko do lat ma darmowy pobyt.

Hotel Gołębiewski oferuje:

- wspólne kolędowanie

- programy animacyjne dla całej rodziny oraz spotkanie z Mikołajem

-kolacja uroczysta z muzyką świąteczną w tle

-zabawa i relaks w strefie basenowej i SPA Tropikana

-zabawa sylwestrowa z muzyką na żywo i gościem specjalnym

-pokaz fajerwerków

- w ofercie również jest zabawa sylwestrowa dla dzieci

W każdym z hoteli Gołębiewski można zrealizować bon turystyczny. Bliżej przyjrzeć się można ofercie na stronie golebiewski.pl. Klienci ze złota kartą mogą liczyć na duże rabaty.

Święta w klimacie nadmorskim

Piękne, przestrzenne pokoje w pobliżu morza Bałtyckiego i piaszczystej plaży. Cudowny klimat w morskiej scenerii. Do tego bogaty harmonogram animacji dla dzieci i dorosłych na świąteczny i sylwestrowy pobyt. Dostęp nieograniczony do wodnej strefy SPA i jacuzzi czy bal sylwestrowy z muzyczną oprawą. Ponadto sylwester dla dzieci z mini disco i pokazem fajerwerków na plaży. To wszystko znajdziemy w ofercie hotelu DIUNE w Kołobrzegu. Butikowy nowoczesny hotel otoczony piękną zielenią.

zdrojowahotels.pl/diune-hotel

Święta i Nowy rok w Sopocie

Sopot to jedno z piękniejszych miejsc w Polsce. Nadmorski kurort, który od lat ściąga tłumy i urzeka swym klimatem. Sopot słynie głównie z najpopularniejszego deptaku w Polsce , gdzie spotkać można ludzi z różnych krajów. Turyści bardzo chętnie odwiedzają to Trójmiejskie miasto. Tu w samym sercu Sopotu jest hotel Haffner- luksusowy obiekt z bogata ofertą turystyczną. Hotel Haffner w ofercie świątecznej zapewnia cudowny odpoczynek w pięknej atmosferze, klimat świąteczny podczas kolacji wigilijnej. W sylwestrowy wieczór wspaniałą zabawę przy muzyce jazzowo - soulowej na żywo.

W tym hotelu dzieci do lat 3 mają pobyt bezpłatny.

Szczegóły oferty na stornie hotelhaffner.pl/

Co raz więcej Polaków decyduje się na spędzanie Świąt i Sylwestra poza domem. A radość dzieci z takiego pobytu jest bezcenna. To czas relaksu i wyjątkowo spędzonych chwil z najbliższymi w świątecznej aurze.